Posted by marian.jasenovec@eltras.sk on január - 14 - 2019 | Komentáre vypnuté na Vianočný program

Svätý Jozef s Pannou Máriou hľadajú ubytovanie v hostinci, ale hostinský ich kruto odmieta a posiela preč… Do maštale. Tak začalo vianočné vystúpenie detí, ktoré sme mohli vidieť vo farskom kostole 6. januára, na sviatok Zjavenia Pána.
Deti sa na predstavenie pripravovali v adventnom období pod vedením obetavej Ľubky Šiškovej. Každý piatok sa popri iných povinnostiach stretávali deti s rodičmi a hudobníci pri nácvikoch. V predvianočnom období má tých povinností každý viac ako dosť, asi ani raz sa nepodarilo stretnúť sa na nácvikoch všetkým spolu. Nielen z tohto dôvodu nebola príprava jednoduchá, ale zanietením a ochotou všetkých zúčastnených sme nakoniec mohli vidieť čarovné vianočné vystúpenie, na ktorom každý účinkujúci podal svoj najlepší osobný výkon.
V mene všetkých by som týmto chcela poďakovať hlavnej organizátorke Ľubke Šiškovej, všetkým hudobníkom a spevákom, deťom, tvorivým mamičkám za podnetné pripomienky, a najmä Duchu Svätému, ktorý nás všetkých viedol ☺

Fotky