Posted by marian.jasenovec@eltras.sk on December - 10 - 2015 | Comments Off on Svetoznámy exorcista vo farnosti / Elias Vella plébániaközségünkben

DSC_0652

Vyvrcholením duchovných aktivít v našej farnosti bola 10. decembra vzácna návšteva svetoznámeho evanjelizátora a exorcistu pátra Eliasa Vellu, OFMConv z Malty. Jeho príhovor bol silnou motiváciou pre vstup do Roka milosrdenstva. Slová, ktoré zazneli, boli veľmi jednoduché, ale za to výstižné. Každý mohol mať dojem, že sú adresované práve jemu.

Folky/Fényképek – Videá sú nižšie

December 10-én a világszerte ismert Elias Vella OFMConv, máltai hithirdető és exorcista személyében rendkívül értékes vendéget köszönthettünk Egyházfán a plébániatemplomban. Vella atya beszéde erős ösztönzésül szolgált az irgalmasság szentévének kezdetén. Az elhangzott szavak nagyon egyszerűek voltak, ugyanakkor rendkívül találóak. Mindenki úgy érezhette, hogy neki szólnak.

Prednáška

Homília