Posted by marian.jasenovec@eltras.sk on Október - 26 - 2014 | Comments Off on Požehnanie novej kuchyne / Az új konyha megáldása

DSC02936Dňa 26. októbra nás navštívil vzácny hosť Mons. Ján Majerník. Vo všetkých troch obciach nás povzbudil svojimi slovami počas kázní.  Po svätej omši vo farskom kostole požehnal novú kuchyňu v pastoračnom centre, ktorá bola vybudovaná zásluhou sponzorského daru. Nová kuchyňa bude slúžiť veriacim z celej farnosti a okolia. Pán Boh zaplať za všetky dobrá.

Október 26-án értékes vendég látogatott el hozzánk Mons. Ján Majerník személyében. Mindhárom községben meghallgathattuk buzdító szavait a prédikációk során. Az egyházfai szentmise után megáldotta az új konyhát a pasztorációs központban, melyet szponzoradományból alakítottunk ki. Az új konyha az egész plébániaközség és a környék híveit szolgálja majd. A jó Isten fizessen meg minden jótéteményt!