Posted by marian.jasenovec@eltras.sk on October - 18 - 2018 | Comments Off on Milión detí za jednotu a pokoj

„Ak sa bude milión detí modliť ruženec, svet sa zmení.“ (sv. páter Pio).

Medzinárodná modlitbová iniciatíva Milión detí sa modlí ruženec vznikla  v roku 2005 vo Venezuele. Vďaka tejto iniciatíve sa v priebehu jedného dňa v októbri zjednotí v modlitbe nie milión, ale niekoľko miliónov detí po celom svete, aby tým trochu viac pritiahli nebo na našu zem. Pridajte sa aj vy a spojme sa spoločne v modlitbe, ktorá má moc meniť chod dejín.

Pozývame Vás a Vaše deti na modlitbu svätého ruženca vo štvrtok 18.10.2018 o 18:00 v kostole v Kostolnej pri Dunaji (svätá omša tu tento večer nebude).

Ak by ste si vedeli v kalendároch urobiť čas aj na túto činnosť počas vyťaženého pracovného týždňa, vidíme sa tam 🙂