farnosť Kostolná pri Dunaji

Rímsko-katolícka cirkev

Posted by marian.jasenovec@eltras.sk on May - 22 - 2016 | Comments Off on Jarno-letná detská burza, 16. apríl 2016

P1080328Máte doma veľa oblečenia a nemáte to kam dať? Tak prečo sa nezúčastniť na našej detskej burze? Neváhajte, každý je vítaný. Už po tretíkrát sa Pastoračné centrum v Kostolnej pri Dunaji zmenilo doslova na „obchodný dom“.

Na burze sa zúčastnilo 15 predávajúcich mamičiek, ktoré ponúkali na predaj oblečenie pre drobcov, rôzne hračky, kočíky, doslova všetko, čo potrebuje či už budúca mamička alebo mamička, ktorá už svoj poklad má. A tak si každý prišiel na svoje, teda aspoň veríme, že nakupujúce mamičky si odniesli domov nielen potrebné, ale aj krásne kúsky.

Naša burza však nie je len o predaji. Podobne, ako aj po minulé burzy, aj teraz si mohli mamičky, ktoré nie sú vo veľmi dobrej finančnej situácii, vybrať z oblečenia určeného na darovanie. Tak isto sme potešili aj nášho pána farára, ktorému sme prispeli na vitrážové okná do kostola desiatimi percentami z predaja od každej predávajúcej.

Chceli by sme sa poďakovať každému, kto sa zúčastnil na burze či už predajom, vykladaním, odkladaním, organizovaním… Každá ruka bola pre nás veľkým prínosom.

Veríme, že naša burza bude rok čo rok lepšia a lepšia, a prinesie veľa radosti tak, ako to bolo aj teraz. Spokojné predávajúce a nakupujúce maminy pre nás znamenajú veľa.

Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEME každému, kto prišiel či pomáhal.

Fotky

 

Peťa Nagyová, Kostolná pri Dunaji

Comments are closed.