farnosť Kostolná pri Dunaji

Rímsko-katolícka cirkev

Posted by marian.jasenovec@eltras.sk on June - 7 - 2015 | Comments Off on Farský ples 2015/Plébániaközségi bál

DSC05153Tohtoročný farský ples, rovnako ako minulé roky, nesklamal ani v atmosfére, v počte ľudí či v chutnom jedle. Slávnosť sa začala o 18:00 svätou omšou, po ktorej sa plesajúci presunuli do miestneho kultúrneho domu. Po oficiálnom otvorení plesu a úvodných slovách pána farár začala hrať hudba, ktorá bola zabezpečená skupinou EMP Trio. Cez prestávku sa o zábavu zúčastnených staral známy moderátor Andrej Bičan, ktorý svojim humorom a dobrou náladou osviežil večer.

Nikto neostal hladný, pretože šikovní kuchári a pomocníčky pripravili vynikajúce jedlo, ktoré naplnilo vyhladované žalúdky. O polnoci bola zabezpečená kapustnica a pre kávičkárov bola ponúkaná káva, ktorú zabezpečilo cafebar CHICAGO.

Bolo ponúknutých mnoho zaujímavých cien do tomboly ako napríklad kosenie trávy, o ktoré sa postaral Andrej Bičan, súkromná svätá omša v obývačke výhercu a hlavná cena – cesta do Medžugoria. Výťažok z plesu dosiahol 3 443 eur. Celá čiastka pôjde na opravu farského kostola.

Sme vďačné, že sme sa tohtoročného plesu mohli zúčastniť, a chceme sa poďakovať pánovi farárovi a všetkým, ktorí sa postarali a akoukoľvek formou prispeli ku skvelej zábave a nálade.

Monika Szakállová

 

Fotky/Fotók

————————————————————-

 

A plébániaközségi bál, az elmúlt évekhez hasonlóan, az idén sem okozott csalódást sem a hangulatában, sem a résztvevők számában, sem pedig az ízletes ételekben. Az egész ünnepség 18.00 órakor szentmisével kezdődött, majd a bálozók átvonultak a helyi kultúrházba. A hivatalos megnyitót és a plébános úr szavait követően megszólalt a zene, melyet az EMP Trió szolgáltatott. A szünetekben a jelenlévők szórakoztatásáról az ismert műsorvezető, Andrej Bičan gondoskodott, aki humorával felüdítette az este hangulatát.

Senki nem maradt éhes, mert az ügyes szakácsok és segítőik kiváló vacsorát készítettek. Éjfélkor káposztaleves következett és kávé, melyről a CHICAGO cafebar gondoskodott.

Sok érdekes tombola várta a bálozókat, mint például fűkaszálás, amelyről Andrej Bičan gondoskodott, magánszentmise a szerencsés nyertes nappalijában és a fődíj: egy medjugorjei zarándoklat. A bál bevétele 3 443 euró lett. Az teljes összeget a plébániatemplom javítására fogják fordítani.

Hálásak vagyunk, hogy részt vehettünk az idei plébániaközségi bálon, és szeretnénk köszönetet mondani a plébános úrnak és mindenkinek, aki valamilyen módon hozzájárult a kitűnő mulatsághoz és hangulathoz.

Comments are closed.